تحقیق مقاله گزیده ای از دستور العملهای آموزش عمومی

قیمت: ۲,۷۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه تحقیق مقاله گزیده ای از دستور العملهای آموزش عمومی

  مقدمه :

  در راستای تحقق فرمان تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) در خصوص رسیدگی ویژه به امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر و با عنایت به اهداف و سیاستهای بنیاد شهید و امور ایثار گران فعالیت هایی را جهت ایجاد انگیزه و تقویت روحیه تلاش و ارتقاء سطح آموزشی این عزیزان طراحی و اجرا می نماید امید است با ارائه خدمات و تسهیلات مورد نظر شاهد موفقیت و بهورزی تان درسالهای آتی باشیم .

  انشاء الله

   

   

   

  1- سرانه تحصیلی یا شهریه :

  در هر سال تحصیلی مبلغی به صورت سرانه تحت عنوان شهریه برای مدارس شاهد وغیر شاهد تعیین می گردد که در مدارس شاهد جهت پرداخت هزینه های کلاسهای مکمل ( اضافی ) فعالیت های پرورشی و سایر هزینه ها و در طرح پراکنده جهت پرداخت هزینه کلاسهای تقویتی و جبرانی و ... هزینه می گردد ؛ سرانه در مدارس شاهد به حساب مدرسه و در طرح پراکنده به حساب ستاد اجرایی آموزش و پرورش منطقه واریز می گردد :

  میزان شهریه پرداختی

  عنوان برنامه

  طبق سرانه اعلام شده

  فرزند شهید و فرزند جانباز 70% به بالا

  فرزند ج و آزادگان  50 %  - 69 %

  فرزندان ج

   25 % متوفی

  پیش دبستانی

  طبق سرانه اعلام شده

  100 %

  75 %

  50 % از سرانه فرزندان ج

  طرح پراکنده و نیمه متمرکز در سه مقطع

  طبق سرانه اعلام شده

  100 %

  75 %

  50 تا 69 %

   

  تذکر : جانبازان 25 % متوفی به افرادی گفته می شوند که قبل از فوتشان در ردیف 25 الی 49 % جانبازی بوده باشند .

  2- سرویس ایاب و ذهاب

  با توجه به مسافت منزل تا محل تحصیل برخی از دانش آموزان شاهد و فرزندان جانبازان 70 % و بالاتر شاغل به تحصیل و به منظور سهولت رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و بالابردن

  بهره وری برای مطالعه بیشتر دروس ، کمک هزینه ای تحت عنوان سرویس رفت و آمد برای ایشان در نظر گرفته شده است  که این مبالغ به خانواده یا مدرسه در سه نوبت طی سال تحصیلی پرداخت می گردد .

  تذکر مهم :

  - طبق سرانه تعیین شده « هزینه سرویس شامل فقط دانش آموزانی است که نیاز به سرویس داشته باشند .

  - هزینه سرویس برای دانش آموزان مردودی به میزان  سرانه در نظر گرفته شده و مابقی باید از طریق خانواده تامین گردد .

  3- تقویت بنیه علمی :

  این برنامه با بهره گیری از تکنیک های برتر یادگیری و بازخوانی اندوخته های علمی داوطلبان شاهد به منظور کسب موفقیت در آزمون سراسری و در دو سطح برای دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی و سال سوم فنی و حرفه ای و کار و دانش و فارغ التحصیلان سنوات گذشته برگزار می شود .

   

   

   

   

  تذکر :

  1- دربرگزاری کلاسها بصورت نیمه خصوصی و متمرکز ؛ 20 % از سرانه های تعیین شده بعنوان سهم مشارکت از خانواده ها دریافت خواهد گردید .

  2- به فارغ التحصیلات 3 سال قبل و بیشتر از آن در صورت پذیرفته شدن در دانشگاهها ؛ 50 % سرانه فارغ التحصیلات سنوان گذشته قابل پرداخت می باشد .

  4- تقویت بنیه علمی دانش آموزان حائز شرایط المپیادی

  دانش آموزان مشمول طرح ( فرزندان شاهد ؛ جانبازان 50 % بیشتر وآزادگان ) در مرحله مقدماتی پایه اول دبیرستان که علاقه مندی خود در جهت شرکت در آزمون المپیادی علمی در پایه های مختلف مقطع دبیرستان اعلام کرده باشند با شرایط ذیل اقدام می گردد .

  سهم مشارکتی دانش آموزی

  1 ) میزان برخورداری هر یک از گروه های ایثارگری نسبت به حمایت های پیش بینی شده در طرح و سهم مشارکتی آنان متفاوت است .

  2 ) میزان درصد حمایت های پیش بینی شده و سهم مشارکتی هر یک از گروه های ایثارگری در مرحله اول ؛ برابر جدول ذیل اعمال می شود و در مراحل بعدی حمایت ها به طور کامل می باشد .

  جدول سهم مشارکتی دانش آموزان سرآمد شاهد و ایثارگر حائز شرایط المپیادی در کلاسهای برگزاری المپیادهای علمی مرحله اول

  ردیف

  نوع ایثارگری

  سهم مشارکتی دانش آموز

  1

  فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 70 %

  10 % نسبت به کل سرانه

  2

  فرزندان جانبازان ( 69-50 درصد ) و آزادگان

  20 % نسبت به کل سرانه

  3

  فرزندان جانبازان ( 49-25 درصد )

  30 % نسبت  به کل سرانه

   

  تبصره 3

  پذیرفته شدگان مرحله اول المپیادها به مدت یکسال به عنوان عضو موقت مرکز ، تحت پوشش حمایت های مقرر در بخش پیشتازان کنکوری قرار می گیرند و اگر چنانچه بتوانند مدال طلای کشوری را در المپیادها علمی کسب نمایند به مدت 4 سال در دوره کارشناسی تحت پوشش حمایت های مرکز می باشند با این توضیح که هرگونه عضویت دائم آنان منوط به احراز شاخص های نخبگی در مرکز دانش پژوهان شاهد و ایثارگر خواهد بود .

  پیشتازان تحصیلی

  جدول حداقل نمرات دروس اختصاصی و معدل پایانی پیشتازان تحصیلی شاهد و ایثار گر مشمول  طرح آماده سازی الم ÷ یادهای علمی در سال تحصیلی 87-86

 • فهرست و منابع تحقیق مقاله گزیده ای از دستور العملهای آموزش عمومی

  فهرست:

  ندارد
   

  منبع:

  ندارد

- - - -
- - - -
- - - -
- - - -
تحقیق در مورد دستور العمل, تحقیق در مورد دستور العمل آموزش, تحقیق در مورد دستور العمل آموزش عمومی, تحقیق در مورد دستور العمل های آموزش عمومی, مقاله در مورد دستور العمل, مقاله در مورد دستور العمل آموزش, مقاله در مورد دستور العمل آموزش عمومی, مقاله در مورد دستور العمل های آموزش عمومی, تحقیق دانشجویی درباره دستور العمل, تحقیق دانشجویی درباره دستور العمل آموزش, تحقیق دانشجویی درباره دستور العمل آموزش عمومی, تحقیق دانشجویی درباره دستور العمل های آموزش عمومی, مقاله دانشجویی درباره دستور العمل, مقاله دانشجویی درباره دستور العمل آموزش, مقاله دانشجویی درباره دستور العمل آموزش عمومی, مقاله دانشجویی درباره دستور العمل های آموزش عمومی, تحقیقات دانش آموزی در مورد دستور العمل, تحقیقات دانش آموزی در مورد دستور العمل آموزش, تحقیقات دانش آموزی در مورد دستور العمل آموزش عمومی, تحقیقات دانش آموزی در مورد دستور العمل های آموزش عمومی, مقالات دانش آموزی در مورد دستور العمل, مقالات دانش آموزی در مورد دستور العمل آموزش, مقالات دانش آموزی در مورد دستور العمل آموزش عمومی, مقالات دانش آموزی در مورد دستور العمل های آموزش عمومی

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان